Gdy Nasz Przyjaciel potrzebuje pomocy to rzucamy wszystko i bierzemy się do pracy. Tak było w latach 2006-2008, gdy dzięki naszym akcjom udało się zebrać niezbędne środki, do przystosowania domu Janka pod jego potrzeby. Został zbudowany specjalny podjazd, dzięki któremu Janek mógł opuszczać mieszkanie, na specjalnie dostosowanych wózku inwalidzkim. Jego pokój został rozbudowany o niezbędne urządzenia sanitarne. Kupiliśmy także specjalny sprzęt komputerowy, dzięki któremu Janek mógł obsługiwać komputer przy pomocy głowy.

Dziś znowu wkraczamy do akcji. Sytuacja finansowa rodziny Janka pogorszyła się. Byli zmuszeni sprzedać dom i wyprowadzić się pod Warszawę. Sytuacja wydawała się opanowana jednak życie zadało kolejny cios – Tata Janka zachorował na białaczkę. Obecnie chemioterapia zablokowała rozwój choroby, jednak stan zdrowia nie pozwala mu na podjęcie pracy zarobkowej.

Koszty utrzymania Janka (leków, opieki, rehabilitacji, transportu) są bardzo duże. Wynoszą kilka tysięcy złotych miesięcznie. Jego Rodzina coraz trudniej wiąże koniec z końcem.

Koszty są zmienne – wszystko zależy od stanu zdrowia Janka. W ciągu ostatniego roku dużo chorował, co powodowało, że miesięcznie kwota wynosiła nawet i 8 tyś złotych.


Janek jest podopiecznym fundacji Avalon - wszystkie wpłaty są dokonywane na jego subkonto w fundacji.

 
Wspomóż Janka:1. Poprzez wpłaty realizowane przez PayU:

http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/orkan_lecki_jan.html?highlight=WyJvcmthbiJd


2. Poprzez przelew:

NR KONTA FUNDACJI

62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

W tytule:

Orkan-Łęcki,8287

3. Wysyłając SMS:

Na nr 75165 o treści POMOC 8287

(koszt 5 zł netto, 6,15 zł brutto)


Historia Janka - poznaj Janka, historie jego wypadku oraz zapoznaj się z jego obecną sytuacją

all4jan - wszystkie informacje dotyczące pomocy dla Janka

Przekaż 1% - zapraszamy do przekazania 1%

Dotychczasowe akcje - Jankowi pomagamy nie od dziś. Zobacz co udało nam się do dziś zrobić
Kontakt - skontaktuj się z nami